Брестводоканал
Праглядаў: 33

У гэтага свята няма канкрэтнай даты - яго адзначаюць штогод кожную чацвёртую нядзелю сакавіка.

Так, па добрай традыцыі, напярэдадні свята 22 сакавіка 2019 года ў актавай зале камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства «Брэствадаканал" адбыўся ўрачысты сход. У пачатку мерапрыемства ўсіх прысутных павіншаваў дырэктар прадпрыемства Андрэй Уладзіміравіч Пролиско, далей, за высокія паказчыкі ў працы, за добрасумленную і бездакорны працу, за актыўны ўдзел у грамадскім жыцці калектыву і ў гонар Дня работнікаў жыллёва-камунальнай гаспадаркі былі ўзнагароджаны Ганаровай граматай прадпрыемствы з выплатай матэрыяльнай дапамогі ў памеры 1 бюджэту пражытковага мінімуму, а таксама занесены на Дошку Пашаны лепшыя працаўнікі прадпрыемства.

На Дошку Пашаны былі занесены:

Бадзей Людміла Анатольеўна - вядучы інжынер па метралогіі аддзела галоўнага энергетыка;

Барма Андрэй Валер'евіч - інжынер-праграміст аддзела аўтаматызаванай сістэмы кіравання вытворчасцю;

Гащук Аляксандр Васільевіч - слесар-рамонтнік ачышчальных збудаванняў;

Дзямчук Уладзімір Сяргеевіч - электрагазазваршчык ўчастка каналізацыйна-помпавых станцый;

Іванова Людміла Васільеўна - інжынер па падрыхтоўцы кадраў аддзела кадраў;

Казлоўскі Андрэй Мікалаевіч - інжынер па тэхнічным наглядзе аддзела капітальнага будаўніцтва і рамонту;

Кучук Вольга Іванаўна - прыбіральнік вытворчых памяшканняў ачышчальных збудаванняў;

Крот Ігар Васільевіч - слесар аварыйна-аднаўленчых работ ўчастка па абслугоўванню павышальных станцый;

Крупко Алена Васільеўна - вядучы спецыяліст па камунальных разліках абаненцкага аддзела;

Курілюк Сяргей Уладзіміравіч - вадзіцель аўтамабіля аўтатранспартнага цэха;

Лявер Віталь Сяргеевіч - юрысконсульт юрыдычнага аддзела;

Мегель Аляксандр Сяргеевіч - слесар па кантрольна-вымяральным прыборам і аўтаматыцы ўчастка вадамернага майстэрня;

Мегель Ала Іванаўна - аператар на фільтрах ўчастка водазабор «Граеўскі»;

Мікулік Сяргей Мікалаевіч - начальнік участка сетак каналізацыі;

Міцковіч Алена Анатольеўна - вядучы інжынер аддзела матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння;

Панкратаў Сяргей Мікалаевіч - вадзіцель аўтамабіля аўтатранспартнага цэха;

Сідорок Алена Уладзіміраўна - інжынер абаненцкай аддзела;

Шаўчук Вераніка Васільеўна - бухгалтар бухгалтэрыі;

Шукайла Віталь Васільевіч - слесар-рамонтнік ўчастка каналізацыйна-помпавых станцый;

Янчук Сяргей Віктаравіч - інжынер-электронік цэха сродкаў вымярэнняў і аўтаматызацыі.

Ганаровую грамату атрымалі:

Бірукова Ірына Васільеўна - аператар на фільтрах ўчастка водазабор «Мухавецкі»;

Бандарэнка Сняжана Васільеўна - дыспетчар аварыйна-дыспетчарскай службы;

Ваврінюк Ганна Пятроўна - тэхнік абаненцкай аддзела;

Ваврінюк Ніна Анатольеўна - інжынер абаненцкай аддзела;

Валасюк Мікалай Мікалаевіч - дарожны працоўны ўчастка па добраўпарадкаванні рамонтна-будаўнічага цэха;

Гавінчук Алена Васільеўна - прыбіральнік вытворчых памяшканняў ачышчальных збудаванняў;

Глущук Віктар Мікалаевіч - начальнік участка па рамонце сетак каналізацыі;

Глущук Дзмітрый Мікалаевіч - інжынер аддзела капітальнага будаўніцтва і рамонту;

Гадун Іна Мікалаеўна - загадчык гаспадаркай;

Грыневіч Уладзімір Ільіч - мантажнік вонкавых трубаправодаў ўчастка па рамонце сетак вадаправода;

Тлушчаў Аляксей Пятровіч - слесар аварыйна-аднаўленчых работ ўчастка сетак каналізацыі;

Зданевіч Вольга Фёдараўна - рабочы па мыцці і рамонце спецадзення ачышчальных збудаванняў;

Зыщук Вольга Іванаўна - прыбіральнік службовых памяшканняў дапаможнага гаспадаркі;

Ильяшук Святлана Пятроўна - намеснік начальніка вытворча-тэхнічнага аддзела;

Козачук Аляксандр Аляксандрава - машыніст экскаватара аўтатранспартнага цэха;

Калеснік Уладзімір Іванавіч-слесар-рамонтнік ўчастка каналізацыйна-помпавых станцый;

Калеснікаў Сяргей Іванавіч - слесар аварыйна-аднаўленчых работ ўчастка сетак вадаправода;

Кужко Мікалай Анатольевіч - кіроўца аўтамабіля аўтатранспартнага цэха;

Кульбеда Аляксандр Міхайлавіч - інжынер-праграміст аддзела аўтаматызаванай сістэмы кіравання вытворчасцю;

Кучаравенка Людміла Анатольеўна - бухгалтар сталовай;

Ма-Фын-Цян Віктар Віктаравіч - слесар-рамонтнік ўчастка каналізацыйна-помпавых станцый;

Мегель Сяргей Іванавіч - вядучы інжынер вытворча-тэхнічнага аддзела;

Міхей Жанна Паўлаўна - бухгалтар бухгалтэрыі;

Оліферчік Аркадзь Мікалаевіч - слесар-сантэхнік ўчастка вадамернага майстэрня;

Савіна Вікторыя Сцяпанаўна - старшыня першаснай прафсаюзнай арганізацыі;

Селівонюк Яна Аляксандраўна - кантралёр вадаправоднага гаспадаркі абаненцкай аддзела;

Сідарэнка
Таццяна Міхайлаўна - спецыяліст па камунальных разліках абаненцкай аддзела;

Цямчык Аляксандр Анатольевіч - кіроўца аўтамабіля аўтатранспартнага цэха;

Ўланава Жанна Аляксандраўна - інжынер-праекціроўшчык аддзела па праектаванню аб'ектаў Вік;

Флорьяновіч Ала Іванаўна - аператар на фільтрах ўчастка водазабор "Заходні";

Юшковец Аксана Васільеўна - вядучы спецыяліст па міжнародных інвестыцыях;

Янкевіч Аляксей Юр'евіч - слесар-рамонтнік рамонтна-механічнага цэха;

Яхімовіч Алеся Аляксандраўна - аператар электронна-вылічальных машын абаненцкай аддзела.

Пасля ўзнагароджання работнікамі дзяржаўнага прадпрыемства «Брестводоканал» быў арганізаваны ўрачыстае канцэрт, гучалі музычныя віншаванні.

У 15.00 у ДУК «Брэсцкі абласны грамадска-культурны цэнтр" адбылося ўрачыстае мерапрыемства, дзе прысутнічалі прадстаўнікі ўсіх арганізацый жыллёва-камунальнай гаспадаркі, якія ўваходзяць з склад КУМПП «Брэсцкая гарадская ЖКГ». На гэтым мерапрыемстве работнікі дзяржаўнага прадпрыемства былі ўзнагароджаны граматамі вышэйстаячых арганізацый.

Ганаровай граматай Міністэрства ЖКГ была ўзнагароджана Дацкевіч Іна Вячаславаўна - начальнік вытворча-тэхнічнага аддзела.

Ганаровай граматай «Брэсцкага абласнога ўпраўлення ЖКГ» узнагароджаны Грыцук Аляксандр Петрович- начальнік участка па абслугоўванню повысительных станцый.

 

Ганаровай граматай «Брэсцкага гарадскога выканаўчага камітэта» была ўзнагароджана Божук Ірына Анатольеўна - начальнік участка водазабораў «Паўночны» і «Аэрапорт».

Падзячным лістом «Брэсцкага гарадскога выканаўчага камітэта» ўзнагароджана Зубрыцкая Алена Михайловна- вядучы інжынер аддзела капітальнага будаўніцтва і рамонту.

Ганаровымі граматамі Адміністрацыі Ленінскага раёна ўзнагароджаны Буц Юрый Яраслававіч - начальнік аддзела аўтаматызаванай сістэмы кіравання вытворчасцю і Баран Валерый Пятровіч - слесар-рамонтнік ўчастка водазабораў «Паўночны» і «Аэрапорт».

Удзячнасцю Адміністрацыі Ленінскага раёна узнагароджаны Нікалаюк Іван Іванавіч - інжынер па матэрыяльна-тэхнічным забеспячэнні.

Ганаровай граматай КУМПП «Брэсцкая гарадская ЖКГ» былі ўзнагароджаны:

Кушнір Сяргей Іванавіч - слесар АВР ўчастка сетак вадаправода

         Мельнічук Эдуард Вячаслававіч - столяр ўчастка агульнабудаўнічых работ

         Павлішка Уладзімір Яўгенавіч - кіроўца аўтамабіля АТЦ

         Базыльчык Людміла Аляксееўна - спецыяліст па кадрах аддзела кадраў

         Заболотнева Алена Аляксандраўна - бухгалтар

Лаба Генадзь Багдановіч - слесар АВР сетак каналізацыі.

         Вечарам для работнікаў дзяржаўнага прадпрыемства «Брестводоканал» прафсаюзным камітэтам быў арганізаваны і праведзены вечар адпачынку. У ім прынялі ўдзел 110 чалавек.